87-643-55-00
 • Domek Pod Łosiem

  podlosiemlogoGiby 95 A
  16-506 Giby
  tel. 87 7341564, 608474557
  www.domekpodlosiem.nocowanie.pl

  Domki letniskowe

  Proponujemy Państwu wypoczynek w komfortowo wyposażonym Domku pod Łosiem urządzonym w stylu myśliwskim z bezpośrednim dojściem do jeziora Gieret w miejscowości Giby.

  Oferujemy domek max. 4-osobowy z łazienką z prysznicem oraz aneksem kuchennym pozwalającym na samodzielne przygotowanie posiłków.
  Domek położony jest na ogrodzonej, ładnie zagospodarowanej działce z własnym dostępem do jeziora i dwoma pomostami. Jest to więc doskonałe miejsce na odpoczynek dla wszystkich ceniących sobie ciszę i spokój. Zapraszamy na ryby, grzyby i jagody.
  Zwolennicy aktywnej formy wypoczynku nie będą się nudzić. Na miejscu można skorzystać z łódki, w okolicy istnieje możliwość wypożyczenia kajaków, a piękne tereny i liczne szlaki turystyczne zachęcą do wycieczek pieszych i rowerowych.
  Istnieje również możliwość zorganizowania wyjazdu na Litwę.

  Do dyspozycji naszych Gości:

  • uroczy domek myśliwski,
  • własne pomosty,
  • telewizor,
  • lodówka,
  • miejsce do grillowania, ogniska.

   

 • Zielone Domki

  domkiserwySerwy 29 D
  16-326 Płaska
  tel. 602 641 497
  e-mail: www.serwy.dl.pl

  Domki letniskowe

  Miło nam zaprosić Państwa na wypoczynek do naszych Zielonych domków w Serwach.

  Oferujemy do wynajęcie dwa domki (dwupokojowe – 5 łóżek w każdym domku). Domki wyposażone są w wspólną kuchnie oraz  łazienkę z prysznicem.

  Nie pobieramy dodatkowej opłaty za zwierzęta domowe.

  Główną zaletą naszych domków jest przepiękne położenie ? są otoczone lasem (Puszcza Augustowska) oraz znajdują się w bardzo bliskiej odległości (ok 400m.) od wspaniałego jeziora Serwy. Duży teren wokół domków(3000m) jest do dyspozycji naszych gości, można tam rozpalić ognisko lub zrobić grilla.

  W odległości ok 100m. jest ośrodek wypoczynkowy w którym można wykupić całodzienne wyżywienie, jak również wypożyczyć żaglówki, rowery wodne

  Dla rezerwacji powyżej 6dni 50% zniżki na kajaki

  W pobliżu znajdują się liczne atrakcje turystyczne:
  Klasztor Kamedułów nad Wigrami, Kanał Augustowski, trasy turystyczne piesze i rowerowe, Sanktuarium Studzieniczna, Hańcza, dolina Rospudy.

  Nasze domki to doskonała baza do wyjazdu na Litwę (Druskienniki, Troki, Wilno).

  Zapraszamy Serdecznie !