87-643-55-00

WESTERN UNION jest to firma z 160 letnią tradycją w przekazach pieniężnych . Posiadająca ponad 510 tys. placówek w ponad 200 krajach świata.  Firmie codziennie ufają miliony ludzi przekazując za jej pośrednictwem i odbierając gotówkę na całym świecie.  Nasze biuro jest jednym z takich punktów w Augustowie gdzie Państwo mogą dokonać wypłaty lub wysyłki pieniędzy.

MIĘDZYNARODOWE TRANSFERY PIENIĘŻNE WESTERN UNION

Jeżeli potrzebują Państwo łatwo,szybko i w bezpieczny sposób wysłać pieniądze do dowolnego zakątka świata? Proszę skorzystać w naszym biurze z przekazu pieniężnego WESTERN UNION, który umożliwia już w przeciągu 15minut na przekazanie gotówki. Przekazy międzynarodowe Western Union są wyłącznie dla osób fizycznych. W większości krajów transfery pieniężne są realizowane w walucie danego kraju. Wyjątkami są wybrane punkty bankowe wypłacające w walutach PLN, EUR lub USD i nadające przekazy w walucie PLN lub USD. W Biurze Podróży “ELA-TRAVEL” mogą Państwo dokonywać wypłat i wpłat w walucie PLN. Opłaty za transfer gotówki  są pobierane tylko od nadawców i wyłącznie w walucie PLN. Jednorazowo z Polski mogą Państwo wysłać maksymalnie 7499 USD lub jej równowartość w PLN. Przekazy pieniężne odbierane w Polsce (nadane za granicy) nie posiadają ograniczeń kwotowych.

KRAJOWE TRANSFERY PIENIĘŻNE WESTERN UNION

Za pomocą usługi Western Union mogą Państwo również wysłać pieniądze na terenie Polski, wszystkie przekazy pieniężne są realizowane według standardów Międzynarodowy Przekazów Pieniężnych Western Union. Walutą obowiązującą w przypadku transferów krajowych są wyłącznie PLN.

 Jak wysłać przekaz pieniężny

 Jak odebrać przekaz pieniężny

Karta Gold Western Union

 


Wyświetl większą mapę