87-643-55-00
 • Hotel *** Wojciech

  ul. Wojciech 8
  16-300 Augustów
  tel. (87) 644 72 37, fax (87) 643 732 78
  e-mail: [email protected], www.hotelwojciech.pl

  Hotel

  Hotel Wojciech *** dysponuje 25 pokojami z widokiem na jezioro i las. Wszystkie pokoje wyposażono w komfortowe łóżka, miejsce do pracy, telewizor, telefon, mini bar, bezpłatny dostęp do Internetu. Hotel Wojciech*** w Augustowie położony jest w Sercu Puszczy Augustowskiej nad jeziorem Białym, posiada plażę, pomost oraz wypożyczalnię sprzętu wodnego.
  W bliskiej odległości znajduje się Staw Wojciech, Sanktuarium Maryjne w Studzienicznej, Śluza Przewięź  – szlak turystyczny Kanału Augustowskiego.
  Od drogi krajowej do przejścia granicznego w Ogrodnikach dzieli nas 1km.
  Hotel posiada Strefę Wallness w której znajdują się basen, dwie sauny suche, sala fitness oraz gabinety masażu.

 • Hotel Warszawa*** SPA & Resort

  hotelwarszawa_lohoul. Zdrojowa 1
  16-300 Augustów
  tel. (87) 643 85 00, (87) 643 36 57
  e-mail: [email protected], www.hotelwarszawa.pl

  Hotel

  “Warszawa” to hotel SPA i nowoczesne centrum biznesowe położone w Augustowie nad jeziorem Necko. Latem hotel proponuje atrakcje wodne, jesienią  zaprasza na grzybobranie, a zimą na fascynującą sannę w obsypanych śniegiem lasach Puszczy Augustowskiej. Nad jeziorem znajduje się plaża, wypożyczalnia sprzętu motorowodnego i taras widokowy z letnią smażalnią ryb. Na przystani cumują statki, którymi goście hotelu mogą wybrać się w rejs po jeziorach i Kanale Augustowskim.

  90 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów  oraz  sale konferencyjne pozwalają na organizację spotkań dla 200 osób. Hotelowe SPA oferuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, masaże świata i aromatyczne kąpiele. Pełen relaks po podróży zapewni gościom pobyt w łaźni parowej i jacuzzi oraz w grocie solnej.